Бебешка блуза

340.00 ден

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Никогаш  не се доволно блузи за ваште малечки.

Колку повеќе имате толку повеќе Ви се отвараат можности за различни комбинации.

Овој модел е сублимација на квалитет и интересен принт, и се надеваме ќе биде една од омилените блузи на вашите дечиња.

 

Спореди
B10 010. На залиха Не е достапно . , , , , , , .

Опис

Бебешка блуза изработена од 100% памук.
Одржување:

Дополнителни информации

Боја

сива

Големина

68, 74, 80, 92