Бебешки панталони

400.00 ден

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Бебешките панталони се исто така едно од најискористените парчиња облека, од причина што се удобни и лесни за комбинирање.

Докажаниот квалитет е само една од причините да се одлучите за овој модел.

Спореди
B40 001. На залиха Не е достапно , . , , , , .

Опис

Бебешки панталони изработени од 100% памук.
Одржување:

Дополнителни информации

Боја

сина

Големина

68, 74, 80, 86, 92