Бебешки панталони

400.00 ден

Бебешките панталони се исто така едно од најискористените парчиња облека, од причина што се удобни и лесни за комбинирање.

Докажаниот квалитет е само една од причините да се одлучите за овој модел.

Спореди
B40 002. На залиха Не е достапно . , , , , .

Опис

Бебешки панталони изработени од 100% памук.
Одржување:

Дополнителни информации

Боја

розова

Големина

74, 80, 86, 92