Бебешки пижами – дводелни

540.00 ден

Дводелни бебешки пижами на долг ракав.

Слеана комбинација на бои и интересен принт.

Докажаниот квалитет е само една од причините зошто да се одлучите за оваа комбинација.

Спореди
B70 001. Нема на залиха Не е достапно . , , , , , , , , , .

Опис

Бебешки пижами – долг ракав, долга ногавица. Нов производ од актуелната колекција SO BABY на Тритекс, со модерен дезен и принт, совршени за удобно и лесно сонче на вашето малечко.
Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип
Одржување:

Дополнителни информации

Боја

сина

Големина

74