Бебешки пижами – едноделни

540.00 ден

Бебешки едноделни пижами со интересен принт .

Квалитетниот памук и дава удобно чувство на нежната детска кожа
во текот на целиот ден.

Ова парче облека може да биде идеален поклон за престојните зимски денови,
а веруваме дека со љубов ќе се носи и во текот на целата година.

Спореди
B70 005. На залиха Не е достапно . , , , , , , , , .

Опис

Бебешки пижами – долг ракав, долга ногавица. Нов производ од актуелната колекција SO BABY, со модерен дезен и принт, совршени за удобно и лесно сонче на вашето малечко.
Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип
Одржување:

Дополнителни информации

Боја

сива

Големина

62, 68