Бебешки пижами – едноделни

440.00 ден

Бебешки едноделни пижами со интересна шара .

Квалитетниот памук и дава удобно чувство на нежната детска кожа
во текот на целиот ден.

Ова парче облека може да биде идеален поклон за престојните зимски денови,
а веруваме дека со љубов ќе се носи и во текот на целата година.

Спореди
B70 004. На залиха Не е достапно . , , , , , , , , , .

Опис

Бебешки пижами – долг ракав, долга ногавица. Нов производ од актуелната колекција SO BABY на Тритекс, во свежи пролетни бои и амблем на предната страна, со дрихери на долниот дел. Идеални за сладок и удобен сон на вашето малечко.
Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип
Одржување:

Дополнителни информации

Боја

крем

Големина

62, 68, 74, 80, 86, 92