Бебешки сет Глувче

620.00 ден

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Бебешки троделен сет со декорација глувченце на задниот дел од панталоните и на предниот дел од бодито со долг ракав.

На бодито со краток ракав стои натписот “I am sweet baby”, што  е апсолутно заслужен  комплимент за вашите мали девојчиња.

Овој сет е изработен од 100% памук и е одличен избор за детската нежна кожа кој
овозможува удобно чувство во текот на целиот ден.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Бебешки троделен сет Глувче од програмата на Ready Group од Србија.

Сетот содржи едно боди на краток ракав, едно боди на долг ракав и едни панталони.

Состав: 100% памук.

Во текот на користењето може да дојде до собирање на материјалот во должина и ширина од 2%.

Дополнителни информации

Боја

виолетова, розова, црвена

Големина

74, 80, 86, 92