Бебешки сет панталони

350.00 ден

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Овој сет од два пара бебешки панталони ви дава одлична можност за комбинирање со други парчиња облека.

Сетот се состои од: едни еднобојни панталони и едни шарени панталони со интересн дезен.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , .

Опис

Бебешки панталони од програмата на Ready Group од Србија.

Состав: 100% памук.

Во текот на користењето може да дојде до собирање на материјалот во должина и ширина од 2%

Дополнителни информации

Боја

розова, сина, тегет

Големина

74, 80