Бебешки хеланки

340.00 ден

Ова парче облека едноставно мора да се има.

Хеланките се едни од најискористените парчиња облека, од причина што се удобни и лесни за комбинирање.

Докажаниот квалитет е само една од причините да се одлучите за овој модел.

Спореди
B40 003. На залиха Не е достапно . , , , , , .

Опис

Комфорни бебешки хеланки изработени од 100% памук.
Одржување:

Дополнителни информации

Боја

крем

Големина

62, 74, 86