Бебешко атлет боди

240.00 ден

Бебешко атлет боди со интересен  принт и удобно чувство за нежната детска кожа.

Никогаш  не се доволно парчиња боди за активните и темпераментни бебиња.

Спореди
B10 002. На залиха Не е достапно . , , , , , , .

Опис

Бебешки производ од актуелната колекцијата SO BABY на Тритекс, со кој е овозможено лесно облекување со дрихерите кои се поставени на долниот дел. Истото е изработено од високо квалитетен материјал.
Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип
Oдржување:

Дополнителни информации

Боја

сива

Големина

62, 68, 80, 92