Бебешко боди – долг ракав

340.00 ден

Бебешко боди со долг ракав  и интересна шара, кое е одлично парче облека за сите сезони.

Квалитетниот памук и дава удобно чувство на нежната детска кожа во текот на целиот ден.

Ова парче облека може да биде идеален поклон за престојните зимски денови, а веруваме дека со љубов ќе се носи и во текот на целата година.

Спореди
B10 006. На залиха Не е достапно . , , , , , , , , .

Опис

Бебешко боди – долг ракав.
Бебешки производ од актуелната колекција SO BABY на Тритекс, изработено од високо квалитетен материјал.
Состав: 100% памук
Квалитет: фајнрип
Одржување:

Дополнителни информации

Боја

крем

Големина

62, 68, 74, 80, 86, 90,, 92