Бебешко боди со долг ракав

200.00 ден

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Бебешко боди со долг ракав за секојдневна употреба.

Едноставноста изразена преку клот дезенот дава можност за разни комбинации со други парчиња на облека.

Изборот на било која боја на боди со долг ракав, е одличен потег за уште едно парче плус квалитетна облека за вашите малечки.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Бебешко боди со долг ракав од програмата на Ready Group од Србија.

Еднобојно боди со долг ракав за секојдневна употреба.

Состав: 100% памук.

Дополнителни информации

Боја

жолта, зелена, малина, розова, сива, сина, тегет

Големина

68, 74, 80, 86, 92