-10%
Ново

Бел фустан со ластовици

1,260.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Бел фустан со интересен принт.

Облечете се едноставно а сепак модерно.
Одличен избор за топлите денови кои доаќаат.

Спореди
Z50 171. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:

70% вискоза
30% полиестер

Дополнителни информации

Големина

46, 48