Ново

Бел фустан со широк крој

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Интересен модел на фустан со широк крој украсен со копчиња и џепови од страна.

Облечете се едноставно а сепак модерно.
Фустан во кој сигурно ќе бидете забележани.

Спореди
Z50 153. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:

45% памук
30% линен
25% полиестер

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48