-15%
Ново

Бисерното езеро

Original price was: 320.00 ден.Current price is: 272.00 ден.

Магична приказна за настанувањето на Бисерно езеро.
Самовилската добрина донесе многу благодети покрај ова езеро.

4 на залиха

Спореди
K01 001. 4 на залиха Не е достапно , . , , , .

Опис

Сликовница за деца до предшколска возраст со едукативен карактер.
Формат: 21×21 см.
Обем: 20 колорни илустрирани страници со текст + корица.
Сликовницата е укоричена со тврд повез.