-14.3%

Блуза Игра

Original price was: 350.00 ден.Current price is: 300.00 ден.

Големини за деца
ГолеминаВозраст
982-3 години
1043-4 години
1104-5 години
1165-6 години
1226-7 години
1287-8 години
1348-9 години
1409-10 години
14610-11 години
15211-12 години
15812-13 години
16413-14 години
17015 години
17616 години

LET’S DANCE текстот и трите мачиња што играат, се надеваме дека ќе израдуваат некое девојче.
Оваа квалитетна, мека и удобна блуза може да биде одличен избор за вашите деца или подарок.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Блузата Игра е дел од програмата на Ready Group од Србија.

Состав: 94% памук,  6% еластин.

Во текот на користењето може да дојде до собирање во должина и ширина 2%.

Дополнителни информации

Боја

крем, малина

Големина

98