-10%

Блуза Детски сон

Original price was: 350.00 ден.Current price is: 315.00 ден.

Големини за деца
ГолеминаВозраст
982-3 години
1043-4 години
1104-5 години
1165-6 години
1226-7 години
1287-8 години
1348-9 години
1409-10 години
14610-11 години
15211-12 години
15812-13 години
16413-14 години
17015 години
17616 години

“LIVIN´ THE DREAM е натписот испринтан на оваа блуза што ја прави во исто време уникатна, несекојдневна и урбана.

Малите детали и изборот на бои се надополнуваат едни со други па и даваат една  убава целина на истата.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Блузата Детски сон е дел од програмата на Ready Group од Србија.

Состав:
94% памук, 6% еластин.

Во текот на користењето може да дојде до собирање по должина и ширина 2%.

Дополнителни информации

Боја

зелена, светло сива, сива, тегет

Големина

104, 116, 98