-14.3%

Блуза Елена

Original price was: 350.00 ден.Current price is: 300.00 ден.

Големини за деца
ГолеминаВозраст
982-3 години
1043-4 години
1104-5 години
1165-6 години
1226-7 години
1287-8 години
1348-9 години
1409-10 години
14610-11 години
15211-12 години
15812-13 години
16413-14 години
17015 години
17616 години

Оваа блуза има интересен принт со пеперутки наредени една над друга.
Може да биде интересен подарок за секоја прилика. Ако сакате да воодушевите некое девојче, слободно изберете ја, нема да згрешите.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Блузата Елена е дел од програмата на Ready Group од Србија.
Состав: 94% памук, 6% еластин

Дополнителни информации

Боја

бела, крем

Големина

98