Блуза Мечиња

350.00 ден

Големини за деца

How to measure
ГолеминаВозраст
982-3 години
1043-4 години
1104-5 години
1165-6 години
1226-7 години
1287-8 години
1348-9 години
1409-10 години
14610-11 години
15211-12 години
15812-13 години
16413-14 години
17015 години
17616 години

Интересен принт на четири  мечиња во различна боја, наредени едно позади друго.

Одличен избор на блуза за сите деца што ги сакаат овие животни.

Исчисти
Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Оваа блуза со  штампа на четири мечиња е од програмата на Ready Group од Србија.

Дополнителни информации

Боја

бела, крем, сива

Големина

104, 116, 98