Блуза Молња

300.00 ден

Големини за деца
ГолеминаВозраст
982-3 години
1043-4 години
1104-5 години
1165-6 години
1226-7 години
1287-8 години
1348-9 години
1409-10 години
14610-11 години
15211-12 години
15812-13 години
16413-14 години
17015 години
17616 години

Блузата со дезен молња е одличен избор за вашите активни момчиња.

 

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Оваа блуза со  штампа на молња и слоган Faster than the speed of lightning е од програмата на Ready Group.

Состав: 94% памук, 6% еластин.

Во текот на користењето може да дојде до собирање на производот во должина и широчина од 2%.

Дополнителни информации

Боја

бела, зелена, сива

Големина

104, 116