-13.9%
Ново

Black and Grey

Original price was: 2,670.00 ден.Current price is: 2,300.00 ден.

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Асиметрична, провокативна, елегантна маица за секоја прилика!
Кратка  и идеална за панталони со висок струк.
Вонсериски модел кој МОРА да го имате.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , .

Опис

Black and Grey

Уникатен дизајн од колекцијата на Шлиц, Србија.
Состав:  82%полиестер, 14% вискоза , 4% еластин.

При првото перење се препорачува користење на фаќачи на боја.

Дополнителни информации

Големина

L, M