-14.3%

Детска постелнина

Original price was: 1,050.00 ден.Current price is: 900.00 ден.

Постојат безброј приказни за срнички во шумата. Дозволете им на Вашите деца со овој дезен да направат свој волшебен свет,  да сонуваат,  да спијат безгрижно.
Децата го заслужуваат само најдоброто. Памучна постелнина со врвен квалитет за мирен и удобен сон на Вашите најмили.

3 на залиха

Спореди
P00 006. 3 на залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Детска постелнина
Дизајн: срнички
Навлака за перница (ранфорс – 100% Памук) : 1 парче 42 x 33см
Навлака за јорган (ранфорс – 100% Памук) : 1 парче 100см x 120см
Долен еднобоен чаршав со ластик (100%  памук) : 1 парче 100см x 140см
Одржување: перење во машина до 40°C
пеглање на средна температура
машинско сушење на ниска температура