Ново

Детска постелнина Cars Top Speed

1,590.00 ден

Детскa постелнинa со дезен од омилениот цртан филм Cars.

Од собата на вашето дете направете соба од соништата со поселнината од Автомобили и херојот Лајтнинг Меквин претсавени на креативен и забавен начин.

Материјалот е удобен и пријатен микрофибер.

Нема на залиха

Спореди
P00 019. Нема на залиха Не е достапно , . , , , , , , , , .

Опис

Дизајн: Car Top Speed

Навлака за перница: 1 парче 50 х 70см
Навлака за јорган: 1 парче 150 х 210см
Долен чаршав : 1 парче 150 х 215см

Материјал: Микрофибер

Одржување:
-перење во машина до 40°C
-пеглање на средна температура
-машинско сушење на ниска температура