Ново

Детска постелнина Frozen

1,590.00 ден

Детскa постелнина со едни од омилените хероини од детските цртани филмови кои вашите девојчиња несомнено ги обожаваат.
Освежете ја детската соба со нова постелнина за вашето дете, магична и посебна како и хероините од Frozen.
Овојпат принтот е со познатите Елса и Ана од Frozen.
Материјалот е удобен и пријатен микрофибер.

2 на залиха

Спореди
P00 021. 2 на залиха Не е достапно , . , , , , .

Опис

Дизајн: Frozen

Навлака за перница: 1 парче 50 х 70см
Навлака за јорган: 1 парче 150 х 210см
Долен чаршав : 1 парче 150 х 215см

Материјал: Микрофибер

Одржување:
-перење во машина до 40°C
-пеглање на средна температура
-машинско сушење на ниска температура