Ново

Детска постелнина Little Pony

1,590.00 ден

Детскa постелнина со едни од омилените ликови од детските цртани филмови кои вашите девојчиња несомнено ги обожаваат.
Освежете ја детската соба со нова постелнина за вашето дете, магична и посебна како и ликовите од My little Pony.
Овие волшебни, крилести коњчиња  постојано не потсетуваат дека пријателството е магија
која не секогаш може да се опише со зборови.
Материјалот е удобен и пријатен микрофибер.

1 на залиха

Спореди
P00 022. 1 на залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Дизајн: Little Pony

Навлака за перница: 1 парче 50 х 70см
Навлака за јорган: 1 парче 150 х 210см
Долен чаршав : 1 парче 150 х 215см

Материјал: Микрофибер

Одржување:
-перење во машина до 40°C
-пеглање на средна температура
-машинско сушење на ниска температура