Ново

Детска постелнина Paw Patrol 1

1,590.00 ден

Детскa постелнина со омилените кучиња херои од детските цртани филмови на чело со момчето Рајдер.

Уникатните вештини кои ги поседува секој од членовите на Paw Patrol допринесуваат за развивање на имагинацијата кај Вашето дете.

Веруваме дека фановите на Paw Patrol со сигурност нема да можат да му оддолеат на овој дезен.

Материјалот е удобен и пријатен микрофибер.

1 на залиха

Спореди
P00 024. 1 на залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Дизајн: Paw Patrol 1

Навлака за перница: 1 парче 50 х 70см
Навлака за јорган: 1 парче 150 х 210см
Долен чаршав : 1 парче 150 х 215см

Материјал: Микрофибер

Одржување:
-перење во машина до 40°C
-пеглање на средна температура
-машинско сушење на ниска температура