Ново

Детска постелнина Spider Man 2

1,590.00 ден

Детскa постелнина со еден од омилените херои од детските цртани филмови познат како Спајдермен.
Неговите натприродни моќи и способности не само што ја развиваат детската имагинација и фантазија,
туку истите се во голема мера гледани и обожавани и од возрасните.

Иако постојат бројни верзии од серии, филмови и цртани филмови, сепак главниот лик Спајдермен,
останува омилен и обожаван од сите генерации.

Веруваме дека овој дезен ќе внесе дополнителна магија во детската соба.

Материјалот е удобен и пријатен микрофибер.

1 на залиха

Спореди
P00 031. 1 на залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Дизајн: Spider Man 2

Навлака за перница: 1 парче 50 х 70см
Навлака за јорган: 1 парче 150 х 210см
Долен чаршав : 1 парче 150 х 215см

Материјал: Микрофибер

Одржување:
-перење во машина до 40°C
-пеглање на средна температура
-машинско сушење на ниска температура