Ново

Детска постелнина The World of CARS

1,590.00 ден

Детскa постелнина со дезен од омилениот цртан филм со брзи тркачки автомобили.

Предизвиците со кои се соочува јунакот во овој цртан филм, Лајтнинг Меквин

со право го оправдуваат интересот, како кај децата, така и кај возрасните.

Материјалот е удобен и пријатен микрофибер.

1 на залиха

Спореди
P00 035. 1 на залиха Не е достапно , . , , , , , , , , , .

Опис

Дизајн: The world of CARS TOON

Навлака за перница: 1 парче 50 х 70см
Навлака за јорган: 1 парче 150 х 210см
Долен чаршав : 1 парче 150 х 215см

Материјал: микрофибер

Одржување:
-перење во машина до 40°C
-пеглање на средна температура
-машинско сушење на ниска температура