Детски дводелни пижами – Среќна Нова (модел 2)

480.00 ден

Големини за деца
ГолеминаВозраст
982-3 години
1043-4 години
1104-5 години
1165-6 години
1226-7 години
1287-8 години
1348-9 години
1409-10 години
14610-11 години
15211-12 години
15812-13 години
16413-14 години
17015 години
17616 години

Дводелни детски пижами на долг ракав со новогодишни мотиви.

Слеана комбинација на бои и интересен принт.

Докажаниот квалитет е само една од причините зошто да се одлучите за оваа комбинација.

Спореди

Опис

Детски  пижами – долг ракав, долга ногавица.

Нов производ од ТЕ-КИ Текс, со модерен дезен и принт, совршени за удобен сон на вашите малечки.
Состав: 93% памук и 7% еластин
Одржување:

Дополнителни информации

Боја

зелена, црвена

Големина

10, 12, 2, 4, 6, 8, 14