Ново

Долго здолниште

1,080.00 ден

Долгите здолништа се користат како да ја истакната витката фигура, така и да го прикријат она што несакаме другите да го видат.
Едноставен модел и бои кои пленат со свежина и разиграност.
Одличен избор на здолниште кое може да го носат и оние кои се спортски тип, а секако и оние кои преферираат елегантност.

Овој модел одговара на СТАНДАРДНА величина.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно . , , , , .

Опис

Состав:
100% вискоза

 

Дополнителни информации

Боја

розова, сива, сина