Ново

Долг шарен фустан

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Фустан дизајниран за за повеќе пригоди.

Одличен избор за да бидете дотерани на работа или за време на вечерните прошетки.
Носете се едноставно, удобно и модерно.

Спореди
Z50 117-1. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Фустан до колена
Состав:
85% вискоза
15% полиестер

Дополнителни информации

Големина

44, 46, 48