Ново

Единечна постелнина со новогодишни дезени

1,990.00 ден

♥ Новогодишните и Божиќните празници наближуваат ♥

Збогатете ја вашата магична празнична атмосфера со уникатни новогодишни дезени на единечна постелнина.
Изберете го Вашиот фаворит од понудените дезени и пишете го бројот на дезен во забелешка при креирање на нарачката.

Постелнините се изработуваат по нарачка во рок од два до четири работни дена.

3 на залиха

Спореди
P00 044. 3 на залиха Недостапно , . , , , , , , , , .

Опис

Состав: PIERRE CARDIN & RANFORSE LUXURY (100% ПАМУК)

Сетот содржи:
Една јорганска навлака  со димензии 160×210 цм
Еден чаршав со димензии 160×240 цм
Две јастучници со димензии  55×75 цм