-6.1%

Единечна постелнина

Original price was: 1,650.00 ден.Current price is: 1,550.00 ден.

Комбинацијата на жолти и сиви кругови ќе биде совршено декоративно надополнување во вашата спална соба.

3 на залиха

Спореди
P00 004. 3 на залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Единечна постелнина
Дизајн: кругови
Навлака за перница (ранфорс – 100% Памук) : 1 парче 50см x70см
Навлака за јорган (ранфорс -100% Памук) : 1 парче 140см x 220см
Долен еднобоен чаршав со ластик (100% памук): 1 парче 100см x 200см
Одржување: перење во машина до 40°C
пеглање на средна температура
машинско сушење на ниска температура