-11.1%
Ново

Еднобоен летен фустан

1,280.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Еднобоен, а сепак модерен.
Интересен крој, направен од лесен матријал.
Фустан кој МОРА да го имате во вашиот гардеробер!

Исчисти
Спореди
N/A. На залиха Недостапно , . , , , , , , , , , .

Опис

Должина: миди
Состав:
90% памук
5% вискоза
5% ликра

Дополнителни информации

Боја

светло розова, црвена

Големина

42, 44, 46, 48