Ново

Еднобоен фустан со фигури и циркони

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Бидете различни!
Изберете го овој навидум едноставен  модел украсен со циркони на дел од фигурите.
Симболите во бела боја расфрлани без особен ред по целиот фустан му даваат посебен шарм на фустанот.

Спореди
Z50 156. На залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Состав:
90% вискоза
6% еластин
3% ликра
Одржување:

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48