Ново

Еднобоен фустан

1,350.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Навидум едноставен црн фустан.

Сепак комбинацијата од два различни материјали, како и сјајните апликации на рамената
го класифицираат во модерен фустан, кој е ептен лесен за комбинација со други парчиња од Вашиот гардеробер.

Спореди
Z50 169. На залиха Не е достапно , . , , , , , .

Опис

Состав:

55% полиестер
35% вискоза
10% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48