-12.5%

Женски папучи

Original price was: 1,600.00 ден.Current price is: 1,400.00 ден.

Студените денови веќе пристигнаа

Дочекајте ги спремни и изберете ги овие мекиудобни и квалитетни папучи од природно крзно

Вашите стапала ќе бидат идеално затоплени во текот на целата зима

Спореди
O00 001. 30 на залиха Не е достапно . , , , , , .

Опис

 Женски папучи изработени од 100% природно овчо крзно со ѓон од нелизгачка микро гума

Природните карактеристики на мекото овчо крзно ќе ви овозможат удобност и комфор во текот на сите годишни сезони. 

Дополнителни информации

Големина

37, 37-42, 38, 39, 40, 41