Ново

Женско сако

1,080.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Класично, спотрско, елегантно палто
кое ќе ви се најде за повеќе пригоди.
Уште едно парче облека кое МОРА да го имате во вашиот гардеробер.

СТАНДАРДНА величина.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:
94% полиестер
6% еластин

Дополнителни информации

Боја

бела, розова, сина, црна