Ново

Жолт фустан со колан

1,400.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Дали вашата омилена боја е жолта?
Кројот, дезенот, бојата и акцентот на половината со колан
го прават овој модел елегантен.
Фустан кој секој треба да го има
во својот гаредеробер. Нема да згрешите!

Спореди
Z50 116. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Фустан до колена.
Состав:
90% вискоза
6% еластин
4% ликра

Дополнителни информации

Големина

42, 44, 46, 48