Ново

Жолт фустан со црни ракави

1,600.00 ден

Големини за возрасни
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Кројот, дезенот, бојата и акцентот на половината со црн колан
го прават овој модел несекојдневен.
Разиграјте го вашиот гардеробер со жолта боја, нема да згрешите!
Елегантен фустан за ЖЕНИ.

Спореди
Z50 127. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Состав:
60% вискоза
35% полиестер
5% ликра

Дополнителни информации

Големина

44, 46, 48, 50