-14.9%
Ново

Застанете! Чудовишта!

Original price was: 550.00 ден.Current price is: 468.00 ден.

Сликовница без текст – приказната Вас ве чека!

Две сестрички одат да го предадат отпадот. Приколката од нивниот велосипед е полна со старо железо. Арно ама, по пат ги запираат големи, ужасни чудовишта… Што ли сакаат овие грозни суштества? Ќе успеат ли девојчињата да побегнат од нивните канџи? Дознај во оваа забавна и страшна сликовница, во која има само еден збор: Застанете!

4 на залиха

Спореди
K01 017. 4 на залиха Не е достапно , . , .

Опис

Застанете! Чудовишта! – Марк Јансен
Возраст: 3+
Тврд повез
ISBN: 978-608-66218-5-8