-11.1%
Ново

Кариран летен фустан

1,280.00 ден

Големини за возрасни

How to measure
ИнтернационалниEU/DE
XS36
S38
M40
L42
XL44
XXL46
XXXL48

Летото нè асоцира на забава и експериментирање со стилот.
Кариран фустан со интересен крој направен од лесен матријал.
Бидете Шик по улиците во вашиот град.

Исчисти
Спореди
N/A. На залиха Недостапно , . , , , , , , , , , .

Опис

Должина: миди
Состав:
90% памук
5% вискоза
5% ликра

Дополнителни информации

Боја

сина, црна

Големина

42, 44, 46, 48