Комплет Вуле

780.00 ден

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Бебешкиот дводелен комплет Вуле е интересен избор за дополнување на гардероберот на вашите момчиња.

Горниот дел од комплетот е со штампа тигар, додека долниот дел е еднобоен.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Комплетот Вуле е дел од програмата на Ready Group од Србија.

Состав :
Блуза: 94% памук, еластин  6%.
Панталони:  96% памук , еластан  4%

Дополнителни информации

Боја

сива

Големина

86, 92