Комплет Вуле

780.00 ден

Големини за деца
ГолеминаВозраст
982-3 години
1043-4 години
1104-5 години
1165-6 години
1226-7 години
1287-8 години
1348-9 години
1409-10 години
14610-11 години
15211-12 години
15812-13 години
16413-14 години
17015 години
17616 години

Бебешкиот дводелен комплет Вуле е интересен избор за дополнување на гардероберот на вашите момчиња.

Горниот дел од комплетот е со штампа тигар, додека долниот дел е еднобоен.

Спореди
N/A. Нема на залиха Не е достапно , . , , , , , , , .

Опис

Комплетот Вуле е дел од програмата на Ready Group од Србија.

Состав :
Блуза: 94% памук, еластин  6%.
Панталони:  96% памук , еластин  4%

Дополнителни информации

Боја

сива, сина, тегет

Големина

104, 98