Комплет Ива

850.00 ден

Комплетот Ива е одличен избор за девојчиња со стил.

Оваа идеална комбинација од бои и мали детали овоможуваат елегантност и префинетост во секој поглед.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно . , , , , , , , , , .

Опис

Комплетот Ива е дел од програмата на Ready Group од Србија.

Комплетот Ива е троделен комплет кој содржи : едно палто, една блуза на долг ракав и едни панталони.

Состав:
палто: 100% памук
блуза: 94% памук и 6% еластин
панталони: 96% памук и 4% еластин

Дополнителни информации

Боја

розова, црвена

Големина

80, 86, 92