Комплет Илија

880.00 ден

Овој комплет тренерки е во комбинација од две бои, каде едната доминира а другата има  улога  да го надополни и збогати дезенот.

Највпечатлив детал е амблемот со натпис Handsome like daddy, кој веруваме дека е омилен на сите татковци .

Спореди
DM60 001-104. 1 на залиха Не е достапно . , , , , , .

Опис

Комплетот Илија е дел од програмата на Ready Group од Србија.
Состав: 96% памук, 4% еластин
Во текот на користњето може да дојде до собирање во должина и ширина до 4%.

Дополнителни информации

Големина

104

Боја

зелена