-11.4%

Комплет Илија

Original price was: 880.00 ден.Current price is: 780.00 ден.

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Дводелните тренерки се комбинација од две бои, од која едната доминира а другата има  улога  да го надополни и збогати дезенот.

Највпечатлив детал е амблемот со натпис Handsome like daddy, кој веруваме дека е омилен на сите татковци .

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Комплетот Илија е дел од програмата на Ready Group од Србија.
Состав: 96% памук, 4% еластин
Во текот на користњето може да дојде до собирање во должина и ширина до 4%.

Дополнителни информации

Боја

жолта, сива, тегет

Големина

68, 86, 92