Комплет Лисица

890.00 ден950.00 ден

Големини за бебиња
ГолеминаВозраст
500-1 месец
56 1-2 месеци
622-4 месеци
684-6 месеци
746-9 месеци
809-12 месеци
861-1,5 година
921,5-2 години

Кое е омиленото животно на вашето дете?
Ако е лисица тогаш ви препорачуваме овој троделен комлет да го изберете и израдувате.
Интересен принт, складни бои, квалитет… се на едно место.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно , . , , , , , , .

Опис

Комплетот Лисица е дел од програмата на Ready Group од Србија.

Состав :
Блуза: 94% памук, 6% еластин.
Панталони и дуксер: 96% памук, 4% еластин.

Дополнителни информации

Боја

светло сива, сива, тегет

Големина

86, 92