Комплет Љубов

860.00 ден

Овој триделен комплет за девојчиња е одличен избор за овие студени зимски денови.
Дезен со LOVE и срциња на кој ретко може да му се одолее. Изберете ја омилената боја на вашите девојчиња за која веруваме дека сите ја имаат.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно . , , , , , , , , , .

Опис

Комплетот Љубов е дел од програмата на Ready Group од Србија.
Комплетот се состои од едно бело боди на долг ракав, едни панталони и еден дуксер со патент.
Состав:
боди: 94% памук, 6% еластин
панталони: 94% памук, 6% еластин
дуксер: 96% памук, 4% еластин

Дополнителни информации

Боја

виолетова, малина, розова, сива, тегет

Големина

62, 68, 74, 80, 86