Комплет Милош

750.00 ден

Бебешкиот дводелен комплет Милош е вистинскиот избор за вашите момчиња.

Дезенот и квалитетот на комплетот е идеален избор за престојните празнични денови.

Спореди
N/A. На залиха Не е достапно . , , , , .

Опис

Комплетот Милош е дел од програмата на Ready Group од Србија.

Состав:
Блуза: памук 94% и еластин 6%
Панталони: памук 96% и еластин 4%

Дополнителни информации

Боја

бела, сива

Големина

80, 86, 92